Yeni projem hediye seçici

  • Genel

Son zamanlarda yöneldiğim yeni projem Hediye Seçici artık tamamlandı ve arama motoru indexlenmesine açtım. Hediyesecici.com projem aracılığıyla hediye seçmekte zorlanan kişilerin işini biraz daha kolaylaştırmayı ve hediye alacakları kişilerin hakkında basit bilgiler alarak en uygun hediyeleri önermeyi hedefliyorum.

Hediye önerisi yaparken şu anda yanıtlanan form cevaplarına göre php ile ürün filtresi yaptıktan sonra ürünleri yine form cevaplarına göre puanlandırıp sıralayarak öneri yaptırtıyorum. İlerleyen zamanlardaysa soru formunu geliştirerek ve kullanıcıların doldurduğu form cevaplarıyla beğendikleri ürünleri eşleştirerek daha iyi öneriler yapmayı hedefliyorum.

Hediye Seçici web sitem sayesinde anneniz, babanız, arkadaşınız, abiniz / kardeşiniz, sevgiliniz / eşiniz ya da iş arkadaşınız için en uygun hediyeleri trol, yaş grubu, ilgilendiği sporlar ve hobileri gibi özelliklere göre sıralatarak / sınırlandırtarak bulabilir, ayrıca bu hediyelerden beğendiğiniz hediyeyi Hediye Seçici web sitemiz aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir